Zespół Pozytywnej Dyscypliny w Pratkyce

Jesteśmy pasjonatkami i praktykami Pozytywnej Dyscypliny.
Na co dzień prowadzimy warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Agnieszka Białecka-Rutkowska

Certyfikowany Trener FRIS® i MindSonar®, Trener Pozytywnej Dyscypliny® dla Rodziców oraz Wczesnego Dzieciństwa, Edukator PD w klasie, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.Aktualnie jest w trakcie 4-etapowego kursu The Self-Reg® Foundation Certificate, który stanowi I stopień certyfikacji Self-Reg®. Ukończyła szereg szkoleń menedżerskich i studiów podyplomowych, w tym Coaching i Mentoring na SWPS. Zanim rozpoczęła swoją przygodę z edukacją, przez kilka lat była szefem marketingu i nowych mediów w firmie zajmującej się marketingiem bezpośrednim. Po kilku latach, odeszła z korporacji i wraz z koleżanką założyła pierwsze przedszkole. Od 2004 roku związana jest z branżą oświatową, prowadzi niepubliczne przedszkola Akademia Maluchów oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną. W ramach projektu „Kreatywny Humanista” prowadziła warsztaty dla studentów pedagogiki w WSP TWP w Warszawie. Przez 8 lat była członkiem zarządu największego w Polsce Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Ukończyła roczną szkołę Trenerów Biznesu SET®. Od 2014 roku prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli i rodziców.  Pasjonatka i praktyk Analizy Transakcyjnej, uczestniczka zaawansowanych szkoleń prowadzonych przez superwizorów z European Association for Transactional Analysis (EATA) w dwóch obszarach – AT w edukacji i AT w organizacji.  Od zawsze stymuluje ludzi do działania i rozwoju. Uważa, że każda negatywna sytuacja ma swoją pozytywną stronę, którą można wykorzystać dla siebie. W życiu kieruje się takimi wartościami jak: szczerość, zaangażowanie, odpowiedzialność i autonomia. Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci - Piotra (2004), Asi (2007) i Kasi (2009).

Dorota Jakubowska-Kurzec

Edukator Pozytywnej Dyscypliny® dla rodziców i nauczycieli, certyfikowany coach ICC®, certyfikowany trener FRIS® oraz Horse Assisted Education®. Tłumacz przysięgły języka angielskiego. Absolwentka Wydziału Anglistyki Uniwersytetu im A. Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SWPS oraz Kompetencji Psychologicznych i Negocjacyjnych na SGH. Doświadczenie zdobywała pracując w szkole średniej, następnie w firmach produkcyjnych i budowlanych. Zawsze blisko ludzi i dla ludzi - w działach HR. Po latach zdecydowała się pójść za głosem serca, i od 2007 pracuje jako trener, coach, na co dzień wspierając ludzi w rozwoju. Nieustannie doskonali swoje kompetencje trenerskie, a także rodzicielskie uczestnicząc w różnych kursach i aktywnie wdrażając w praktykę wiedzę tam pozyskaną. Uczestnicy warsztatów i szkoleń cenią ją za zaangażowanie w pracę, praktyczność tego, czego uczy, różnorodną wiedzę, podejście “z sercem” oraz zorientowanie na cel. W życiu ważne są dla niej rodzina, niezależność i rozwój oraz podejście, że warto szukać rozwiązań. Obecnie jest kandydatem na trenera Pozytywnej Dyscypliny®. Prywatnie spełniona żona, mama Michała (2004) i Agaty (2006). Jest uzależniona od książek. W wolnych chwilach chętnie biega, jeździ konno z córką.

My w liczbach

 

dzieci własne [ilość]

edukacja własna [godziny]

superwizja [godziny]

szkolenia warsztaty [godziny]

uczestnicy szkoleń PD [ilość]

Gotów na zmianę ?

Jeśli jesteś tutaj, to znaczy że, naprawdę Ci zależy.  Zatem daj sobie szansę, dołącz do interaktywnego kursu on-line. Zapraszamy.