Zespół Dream Team

Jesteśmy pasjonatkami i praktykami Pozytywnej Dyscypliny.
Na co dzień prowadzimy warsztaty dla rodziców i nauczycieli

Sylwia Anderson-Hanney

Certyfikowana Trenerka Pozytywnej Dyscypliny® dla Edukatorów Rodziców, Edukatorów
w Klasie i Wczesnego Dzieciństwa,jedna z prekursorek metody w Polsce. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii. Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów w tym: mediacje i coaching. Od lat pracująca jako pedagog na różnych szczeblach edukacji (od żłobka do gimnazjum). Obecnie jest pedagogiem szkolnym i wychowawcą III klasy gimnazjum. Od kilku lat sukcesywnie rozwija Pozytywną Dyscyplinę
w Polsce, szkoląc kolejnych edukatorów oraz wydając serię książek i kart technik Pozytywnej Dyscypliny. Pokazuje, że Pozytywna Dyscyplina® to przede wszystkim ludzie i to na nich opiera rozwój metody w Polsce. Wyznaczona przez Positive Discipline Association do pełnienia funkcji International Advisor na Polskę, czyli lidera tej metody w naszym kraju. Jej motto to szukanie rozwiązań zamiast winnych i relacja przed racją. Prywatnie spełniona żona Jamesa Mama Roberta (10)Rosie (6), LEonardo (3) oraz Bruno|(1) a także macoszka Kuby (15) i Niny (10). Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a kiedy znajdzie wolną chwilę to tonie w ulubionych kryminałach i romansach oraz spędza czas z rodziną.

Agnieszka Białecka-Rutkowska

Certyfikowany Trener FRIS® i MindSonar®, Edukator Pozytywnej Dyscypliny® dla rodziców, PD w klasie oraz dla Wczesnego Dzieciństwa, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła szereg szkoleń menedżerskich i studiów podyplomowych, w tym Coaching i Mentoring na SWPS. Zanim rozpoczęła swoją przygodę z edukacją, przez kilka lat była szefem marketingu i nowych mediów w firmie zajmującej się marketingiem bezpośrednim. Po kilku latach, odeszła z korporacji i wraz z koleżanką założyła pierwsze przedszkole. Od 2004 roku związana jest z branżą oświatową, prowadzi niepubliczne przedszkola Akademia Maluchów oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną. W ramach projektu „Kreatywny Humanista” prowadziła warsztaty dla studentów pedagogiki w WSP TWP w Warszawie. Od 8 lat jest członkiem zarządu największego w Polsce Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Ukończyła roczną szkołę Trenerów Biznesu SET®, od 2014 roku prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Obecnie jest kandydatem na trenera Pozytywnej Dyscypliny®. Pasjonatka i praktyk Analizy Transakcyjnej, uczestniczka zaawansowanych szkoleń prowadzonych przez superwizorów z European Association for Transactional Analysis (EATA) w dwóch obszarach – AT w edukacji i AT w organizacji. Jej celem jest certyfikacja na Analityka Transakcyjnego, a warto dodać że w Polsce jest tylko kilku Analityków. Od zawsze stymuluje ludzi do działania i rozwoju. Uważa, że każda negatywna sytuacja ma swoją pozytywną stronę, którą można wykorzystać dla siebie. W życiu kieruje się takimi wartościami jak: szczerość, zaangażowanie, odpowiedzialność i autonomia. Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci - Piotra (2004), Asi (2007) i Kasi (2009).

Iwona Michniewicz

Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny® dla rodziców, PD w klasie oraz dla Wczesnego Dzieciństwa. Absolwentka wydziału biologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz międzywydziałowego Studium Pedagogicznego. Następnie ukończyła podyplomowe studia w zakresie Zarządzania i Marketingu, półtoraroczną szkoła trenerów TROP akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, oraz roczną Akademię Profesjonalnego Coachingu wprowadzoną przez Europejski Instytut Psychologii Biznesu. W trakcie kilkunastu lat trenerskiego życia ukończyła mnóstwo szkoleń podnoszących kompetencje. Zarządzała regionalną siecią sprzedaży bezpośredniej w banku o ogólnoświatowym zasięgu. Wiele lat pracowała jako trener kompetencji osobistych, menedżerskich i sprzedażowych. Jednak dopiero Pozytywna Dyscyplina<strong>®</strong> okazała się tym elementem, który daje jej ogromną satysfakcję. PD przynosi genialne rezultaty w życiu prywatnym, a także stała się nową ścieżką kariery. Obecnie jest kandydatem na trenera Pozytywnej Dyscypliny®. Występowała na kilku konferencjach związanych z wychowywaniem dzieci opowiadając o pozytywnej dyscyplinie. Pracuję z rodzicami i nauczycielami zarówno na żywo jak i online. Wyznaje w życiu zasadę, że najwięcej można osiągnąć budując dobre relacje z ludźmi w każdej dziedzinie życia. Prywatnie mama Jasia (2006) Stasia (2009) i Hani (2012) oraz żona Roberta.

Dorota Jakubowska-Kurzec

Edukator Pozytywnej Dyscypliny® dla rodziców i nauczycieli, certyfikowany coach ICC®, certyfikowany trener FRIS® oraz Horse Assisted Education®. Tłumacz przysięgły języka angielskiego. Absolwentka Wydziału Anglistyki Uniwersytetu im A. Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SWPS oraz Kompetencji Psychologicznych i Negocjacyjnych na SGH. Doświadczenie zdobywała pracując w szkole średniej, następnie w firmach produkcyjnych i budowlanych. Zawsze blisko ludzi i dla ludzi - w działach HR. Po latach zdecydowała się pójść za głosem serca, i od 2007 pracuje jako trener, coach, na co dzień wspierając ludzi w rozwoju. Nieustannie doskonali swoje kompetencje trenerskie, a także rodzicielskie uczestnicząc w różnych kursach i aktywnie wdrażając w praktykę wiedzę tam pozyskaną. Uczestnicy warsztatów i szkoleń cenią ją za zaangażowanie w pracę, praktyczność tego, czego uczy, różnorodną wiedzę, podejście “z sercem” oraz zorientowanie na cel. W życiu ważne są dla niej rodzina, niezależność i rozwój oraz podejście, że warto szukać rozwiązań. Obecnie jest kandydatem na trenera Pozytywnej Dyscypliny®. Prywatnie spełniona żona, mama Michała (2004) i Agaty (2006). Jest uzależniona od książek. W wolnych chwilach chętnie biega, jeździ konno z córką.

My w liczbach

 

dzieci własne [ilość]

edukacja własna [godziny]

superwizja [godziny]

szkolenia warsztaty [godziny]

praca w oświacie [lata]

uczestnicy szkoleń PD [ilość]

Gotów na zmianę ?

Jeśli jesteś tutaj, to znaczy że, naprawdę Ci zależy.  Zatem daj sobie szansę, dołącz do wyzwania i zapisz się na interaktywny kurs on-line. Zapraszamy.